September 30, 2010

._.siapa anda._.



..siapakah anda semua..?huu..
 ..ampun..sy sgt busy 2,3 arinie..
..ta smpat nk facebooking or blogging..
huu~
..sesape yg add sy di fb..
..kalo btol2 myfren..drop msg la skali ye..
sobs3~ (sumpah..sy tak sempat nk tgk sorg2..huu)

..putera katak @ raja katak?..

..tade ke katak sekor terlepas..
..mehla sini..
..nk kasi magic kiss neh..
..hahaha..

p/s : IQ!!..tak pat nk upload lg pixca2 itu..nnt la ye,. kalo kamoo happy..sy lg happy..ngeh3 ^_^


3 comments:

FIFIEY LYCHEE MARATION said...

byknye friend request;))

Radin Fadli said...

banyak gile friend request

.yueyue stroberi. said...

huu ramai kanak2 kot yg add..huhu
tp mustahil la nk approve sume sbb limit pon 5k. . .